Курси НБУ $ 41.49 € 45.19
«росія не мала, не має і не буде мати право вето на український вступ до НАТО і євроатлантичну інтеграцію»

Пряме запитання – пряма відповідь: «У нас нема альтернативи членству в НАТО».

Фото із сайту eurosolidarity.org.

«росія не мала, не має і не буде мати право вето на український вступ до НАТО і євроатлантичну інтеграцію»

Про це п’ятий Президент України Петро Порошенко заявив у стінах Львівської політехніки на зустрічі зі студентами місцевих університетів

Розмова з молоддю у переповненій залі була насиченою і емоційною – говорили про перспективи членства України в ЄС і НАТО, про загрозу популістів у Європі, про формулу перемоги і про економічну стратегію повоєнної країни. 

«Я твердо переконаний – Україна точно переможе. Кожен день свого життя ми з вами маємо робити крок, який нас до перемоги наближає», – вважає Порошенко. 

 

 «Я – оптиміст по відношенню до майбутнього України. Так само я є оптимістом по відношенню до майбутнього Європи. Європа будується на цінностях, а не на грошах. Європа будується на демократії, а не на авторитаризмі.

Саме тому я присвятив своє політичне життя одній меті – привести Україну до Європи. І якщо Україна буде в Європі, вона заслужила це, то далі процеси десовєтізації України набудуть незворотного характеру», – вважає Порошенко.

Європа будується на цінностях, а не на грошах. Європа будується на демократії, а не на авторитаризмі.

«Молодь є рушійною силою України. Молодь, яка народилася за часи Незалежності. Молодь, яка блискуче володіє мовами. Молодь, яка є патріотами. Молодь, яка є професіоналами. І молодь, яка є людьми вільними, демократичними. Саме молодь вийшла на Революцію Гідності.

Вийшла в перший день, бо 1 грудня на майданах України вже були мільйони і мільйони людей, але вони вийшли захищати молодь після побиття студентів. Вийшли проти несправедливості», – нагадав п’ятий Президент.

«Зараз молодь проходить величезні випробування. На жаль, ми маємо великий відсоток молоді, яка гине на фронтах. Це є ризики для держави – ми втрачаємо найкращу нашу частину», – зауважив Порошенко.

«У нас нема альтернативи членству в НАТО. Ми не будемо зважати на позицію росії. росія не мала, не має і не буде мати право вето на український вступ до НАТО і євроатлантичну інтеграцію. Бо якщо НАТО буде боятися росії – росія переможе НАТО. Давайте зробимо свою частину роботи. Давайте перетворимо Україну в демократичну державу. Бо перетворити її в найсильнішу у військовому сенсі державу – ми це вже зробили», – наголосив народний депутат України Петро Порошенко. 

Ольга СОКОЛОВА.

Читайте також: Починайте виконувати! Болюча колонка народного депутата України.

Реклама Google

Telegram Channel