Лучани вимагають відновити у дитсадках посаду лікаря
Це має посилити контроль за додержанням у дошкільних закладах здорового середовища
Сьогодні, 16 червня, Зоряна Романчук зареєструвала на сайті Луцької міської ради електронну петицію з вимогою повернути у дитсадки посаду лікаря:
Прошу відновити в дитячих садочках таку важливу посаду як лікар, хоча би на 0,5 ставки.
«Прошу відновити в дитячих садочках таку важливу посаду як лікар, хоча би на 0,5 ставки. Це значно полегшить дотримання здорового середовища серед діток в групі, боротьбу з безвідповідальними батьками, які приводять хворих дітей в здоровий дитячий колектив, а також зменшить імовірність того, що приведуть хвору дитину з довідкою про те, що дитя здорове (якщо дільничий лікар «недодивився» що в дитини мокрий кашель чи нежить, наприклад, то лікар в садочку не допустить її в групу до здорових діток). Всім батьках потрібно ходити на роботу, але водити хворих діток і заражати інших – це далеко не вихід».