Накрили «чорну касу» митниці (фото)
Успіхами в боротьбі з волинськими митниками-корупціонерами похвалився Генпрокурор Юрій Луценко
Генеральний прокурор Юрій Луценко написав на своїй сторінці у Facebook:
Виявлено та вилучено «чорну касу» митниці в сумі 90 тисяч доларів США та 290 тисяч гривень.
«Прокуратура Волинськоі області спільно із УЗЕ області у рамках кримінального провадження за фактом системного зловживання посадовцями обласноі митниці провела обшуки приміщень одного із СПД та за місцем проживання його керівника. Виявлено та вилучено «чорну касу» митниці в сумі 90 тисяч доларів США та 290 тисяч гривень, документи, які засвідчують незаконне походження указаних коштів, отриманих у результаті контрабандного переміщення транспорту і товарів, 11 тон необлікованого спирту, лінію із несанкціонованого виробництва підакцизних товарів, значну кількість необлікованоі деревини».