Активісти виловили зі Стиру 45 мішків... сміття
Півтора десятка активістів озброїлися веслами та рушили річкою Стир - збирати "подарунки" відпочивальників
Луцькі активісти самостійно почали прибирати річку Стир від сміття. Вони кажуть - улюблені серед містян місця відпочинку останнім часом геть захаращені, повідомляє «5 канал».
Це пляшки з-під алкоголю, пластик з-під напоїв. Іншого сміття тут практично немає. Потім ви прийдете, будете купатися, поріжете руки-ноги тут. Так само ваші діти можуть тут покалічитись
Уже на підході до улюблених місць відпочинку видно, що узбережжя потопає у смітті. Таке залишають після себе відпочивальники. Пляшки, жерстяні банки та поліетилен плавають і у воді, звідки прибрати їх набагато важче. Тож, півтора десятка активістів озброїлися веслами, замість граблів, а візок замінили на байдарки. Сміття роками накопичується у коріннях дерев, на гілках та устилає річкове дно.
За півдня роботи активісти пройшли 18 кілометрів руслом річки, зібравши 45 мішків непотребу, повідомив Павло Данильчук у «Фейсбуці».
"Це пляшки з-під алкоголю, пластик з-під напоїв. Іншого сміття тут практично немає. Потім ви прийдете, будете купатися, поріжете руки-ноги тут. Так само ваші діти можуть тут покалічитись", - каже ініціатор акції Павло Данильчук.

