Поліщук більше не секретар міськради
Секретар Луцької міськради Ігор Поліщук озвучив заяву про складання повноважень
Про це йшлося під час сесії міськради 3 липня, – повідомив ZIK.
Він братиме участь у виборах міського голови у вересні цього року.
На початку другого пленарного засідання секретар міськради Ігор Поліщук, який представляє «Укроп», озвучив заяву про складання повноважень. За його словами, він братиме участь у виборах міського голови у вересні цього року.
Тож Поліщук оголосив перерву в сесії, аби його заяву розглянула депутатська комісія.
Нагадаємо, після смерті Луцького міського голови Миколи Романюка на початку року представники «Укропу» переформатували більшість у міськраді та усунули секретаря ради Юлію Вусенко від «Самопомочі». Вони обрали нових заступників міського голови та склад виконкому.
Своєю чергою, Вусенко оскаржила своє усунення від посади в суді. Суд визнав рішення міськради про звільнення Юлії Вусенко незаконним.