Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
Школярам у Луцьку цілий день є заняття

Волинь-нова

Школярам у Луцьку цілий день є заняття

Табір денного перебування «Літо - 2017» розпочав свою роботу

30 червня розпочав роботу літній оздоровчий табір денного перебування «Літо - 2017» комунального закладу «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради», йдеться на сайті міськради.


До табору залучено 80 дітей (активні учасники спортивно-масових заходів і показових виступів та діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах) з різних мікрорайонів міста.



До табору залучено 80 дітей (активні учасники спортивно-масових заходів і показових виступів та діти з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах) з різних мікрорайонів міста.



В план роботи табору включено різноманітні заходи та екскурсії. Вихованці комунального закладу з нетерпінням чекали цієї події, адже багато з них вже не перший рік відвідують оздоровчий табір і знають, що час там проходить цікаво та активно.


У перший день, після урочистого відкриття табору та сніданку, в їдальні Луцького педагогічного коледжу для дітей було організовано безкоштовну екскурсію в Луцький зоопарк. Діти залишилися задоволеними таким дозвіллям.


В післяобідню пору ніхто не нудьгував. Частина дітей в приміщеннях Центру грали в теніс настільний, шахи, шашки, інші змагались в грі з міні-футболу.


Також організували і провели низку спортивно-масових заходів, присвячених Олімпійському дню, легкоатлетичні забіги на 400 м з учасниками з різних мікрорайонів міста.


1 липня, в другий день табору,  «Спорт для всіх» провів упарку культури та відпочинку ім. Лесі Українки в рамках Олімпійського дня фестиваль «Молодь - за здоровий спосіб життя», який включав різноманітні спортивно-масові конкурси та змагання.


 Всі учасники фестивалю, які брали участь у цих масових заходах, за бажанням обираючи вид випробування, були нагороджені олімпійською атрибутикою, а переможці та призери змагань отримали призи від організаторів та спонсорів.


Окрім цього, 1 липня, в післяобідню пору, діти оздоровчого табору відвідали Сіті-Парк, де відбулись урочистості з нагоди оновленої рекреаційної зони для відпочинку та занять спортом і взяли участь в змаганнях з футболу, шашок, шахів, показових виступах.


3 липня учасники табору отримали багато позитивних емоцій, відвідавши центральний басейн міста, де під пильним контролем працівників міського центру «Спорт для всіх» змагались в естафетах, пірнали. Також працівники центру разом з інструктором басейну провели уроки з навчання дітей плаванню за програмою Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Школа плавання». Діти, які не вміють плавати мали змогу здобути перші навики. Такі уроки ще будуть проводитись і під час походів на озеро в селище Гаразджа, і під час поїздки на озеро Світязь, які відбудуться дещо пізніше.


В учасників табору попереду ще багато цікавих заходів, запланованих комунальним закладом «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради».

Telegram Channel