Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
Нацгвардійці вперше десантувалися з військово-транспортного літака

Волинь-нова

Нацгвардійці вперше десантувалися з військово-транспортного літака

Навчання відбулися під Києвом

Під Києвом підрозділи Національної гвардії України вперше виконали стрибки з військово-транспортного літака АН-26. Стрибали з висот 800 та 1500 метрів, повідомляє прес-служба Нацгвардії.



Вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані й десантування можна здійснювати з великих висот.



«Особливості десантування з таких літаків полягає в тому, що вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані й десантування можна здійснювати з великих висот», – зауважив підполковник Ярослав Кравець.


Приземлення відбувалося на відповідний майданчик для того, щоб у подальшому бійці були наготові виконувати тактичні завдання, зокрема в складних метеорологічних умовах.

Telegram Channel