Нацгвардійці вперше десантувалися з військово-транспортного літака
Навчання відбулися під Києвом
Під Києвом підрозділи Національної гвардії України вперше виконали стрибки з військово-транспортного літака АН-26. Стрибали з висот 800 та 1500 метрів, повідомляє прес-служба Нацгвардії.
Вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані й десантування можна здійснювати з великих висот.
«Особливості десантування з таких літаків полягає в тому, що вони можуть перевозити особовий склад на значні відстані й десантування можна здійснювати з великих висот», – зауважив підполковник Ярослав Кравець.
Приземлення відбувалося на відповідний майданчик для того, щоб у подальшому бійці були наготові виконувати тактичні завдання, зокрема в складних метеорологічних умовах.