Курси НБУ $ 44.92 € 50.92

Хлопець виліз на дах ОДА, щоб зробити селфі

У Житомирі на місці події правоохоронці побачили парубка, який спускався з даху 5-поверхової будівлі

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП у Житомирській області, передає УНН. Подія сталась 9 липня ввечері.



Як з’ясувалось, хлопчині 19 років і він є жителем обласного центру.



Побачивши правоохоронців, хлопець почав тікати, втім далеко втекти йому не вдалось. «Правоохоронці затримали хлопця для з’ясування мети перебування на даху. За словами парубка, він забрався на будівлю, щоб зробити селфі. Для перевірки цієї інформації, а також встановлення особи хлопця поліцейські доставили його до Житомирського відділу поліції.  Поліцейські провели з хлопцем роз’яснювальну роботу щодо неприпустимості подібних дій», - повідомили у поліції. Як повідомляв УНН, у Донецькій області загинув 19-річний хлопець під час спроби виконати каскадерський трюк на залізниці.

Telegram Channel