У Чорнобильській зоні затримали "екстремального туриста" з Москви
Порушнику загрожує штраф від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Співробітники відділу поліції зони ЧАЕС спільно з прикордонниками на КПП "Дитятки", виявили 20-річного громадянина Російської Федерації, жителя Москви.
Співробітники відділу поліції зони ЧАЕС спільно з прикордонниками на КПП "Дитятки", виявили 20-річного громадянина Російської Федерації, жителя Москви, який поза контрольно-пропускними пунктами незаконно проник на територію зони відчуження з метою екстремального туризму. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє відділ комунікації поліції Київської області.
"На громадянина складено адміністративний протокол за ст. 46-1 (Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення", - зазначають у поліції.
Порушнику загрожує штраф від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Матеріали направлені до Іванківського районного суду для прийняття рішення.