Президент підпише угоду про співробітництво між Одеською областю та Аджарією
Угоду буде підписано завтра, 19 липня, під час перебування Порошенка в Батумі
"Завтра під час мого перебування в Батумі буде підписана важлива угода про співробітництво між Аджарією та Одеською областю. І ми вважаємо, що це також величезний потенціал", – сказав глава України.
Президент Петро Порошенко заявляє, що завтра, 19 липня, буде підписано угоду про співробітництво між Одеською областю та Аджарією. Про це він повідомив під час спільної прес-конференції з президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі у Тбілісі, повідомляє 5 канал.
"Завтра під час мого перебування в Батумі буде підписана важлива угода про співробітництво між Аджарією та Одеською областю. І ми вважаємо, що це також величезний потенціал", – сказав глава України.
Зауважимо, 17 липня президент Порошенко розпочав державний візит до Грузії. Програмою візиту передбачені зустрічі з президентом Грузії, прем’єр-міністром Гіоргі Квірікашвілі, головою парламенту Іраклі Кобахідзе.
Нагадаємо, раніше 5.UA повідомляв, що Президент України Петро Порошенко обговорив з президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі питання зміцнення співпраці в оборонній сфері, в тому числі проведення взаємної підготовки бійців збройних сил.