У Рівному велосипедист збив пішохода – обох забрала «швидка» (фото)
Першу допомогу потерпілим активно надавали перехожі
Про незвичну ДТП повідомила на своїй сторінці у Facebook рівнянка Анастасія Романюк:
Ото тільки що була свідком ДТП. Велосипедист прямо на пішохідному переході збив людину.
«Ото тільки що була свідком ДТП. Велосипедист прямо на пішохідному переході збив людину. Отой спуск, що з вулиці Міцкевича до проспекту Миру, таки дійсно крутий і там завжди треба гальмувати, сама як велосипедист можу то засвідчити. Хлопчина ж добре "летів", без гальм. А ще я зрозуміла цінність вело-шолома, бо у велосипедист аж поверх велосипеду пролетів і впав прямо обличчям на асфальт – все обличчя в крові. Якби мав шолома – то може відбувся б легше…
А ще приємно здивувала небайдужість рівнян – всі навколишні активно кинулись помагати: викликали швидку, гамували кров, несли серветочки і водичку, не давали людям встати (і то є правильно). Та й поліція і швидка оперативно приїхали, менш ніж за 10 хвилин. Поліцейський теж цікавився станом того бідного велосипедиста (бо пішохід видимих травм не мав), забороняв вставати. Перший раз спостерігала особисто за роботою нової поліції і маю хороше враження.
Сподіваюсь обидва «герої» моєї оповідки, котрих все таки забрала Швидка, обійдуться без травм».