Жителя Рівненщини судитимуть за те, що продавав «жучки»
За контрабанду та збут засобів негласного отримання інформації судитимуть мешканця Рівненщини
Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині
Прокуратура Волинської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 33-річним мешканцем Рівненщини контрабанди, а також незаконного придбання, зберігання та збуту спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації.
Санкціями цих статтей Кримінального кодексу передбачене покарання аж до 7 років позбавлення волі.
У результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та слідчим і оперативними підрозділами Управлінь СБУ Волинської та Рівненської областей слідчих (розшукових) дій вдалось викрити і припинити канал незаконного контрабандного переміщення та зафіксувати неодноразові факти збуту на території України, в тому числі у Волинській області, GSM- мікрофонів, які є спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації та щодо яких встановлені обмеження перебування у вільному обігу.
Чоловіка обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 201, ч.ч. 1, 2 ст. 359 КК України.
Санкціями цих статтей Кримінального кодексу передбачене покарання аж до 7 років позбавлення волі.
Далі – слово за судом.