У Харкові побудували шпиталь для прикордонників
Найближчим часом розпочнеться будівництво другої черги, де будуть предусмтрены відділення хірургії та реанімації
У госпіталі будуть працювати лікарі вузьких спеціалізацій за терапії, отоларингології, офтальмології, ендокринології, кардіології, дерматології, наркології і психіатрії, стоматології та іншої спрямованості.
У Харкові завершилося будівництво першої черги нового госпіталю для Державної прикордонної служби. Лікувальний заклад вже отримало необхідну для роботи ліцензію Міністерства охорони здоров'я, пише Дзеркало тижня.
Як повідомляє прес-служба ДПСУ, в госпіталі будуть працювати лікарі вузьких спеціалізацій за терапії, отоларингології, офтальмології, ендокринології, кардіології, дерматології, наркології і психіатрії, стоматології та іншої спрямованості.
Планується також відкрити кабінети функціональної діагностики, кабінети УЗД, рентгенографії і томографії, більш сучасної клінічної лабораторії, блоку для приготування їжі та їдальні.
У ДПСУ повідомляють, що поряд з першим корпусом (його будували з 2015 року) найближчим часом почнеться будівництво другого корпусу госпіталю. У ньому буде відділення діагностики на 50 осіб, хірургічне відділення з операційним блоком та реанімацією, "що є актуальним в умовах ведення антитерористичної операції".