П’яний полковник розвідки влаштував стрілянину у Києві
На Оболоні у Києві чоловік влаштував стрілянину. На місце одразу прибули представники поліції
Як тільки чоловік побачив поліцейських – викинув зброю, сів у машину та спробував втекти.
Про це повідомляє 24 канал з посиланням на видання "Киев Оперативный".
Як тільки чоловік побачив поліцейських – викинув зброю, сів у машину та спробував втекти. Однак це йому не вдалось – його швидко затримали.
Тоді затриманий показав посвідчення полковника розвідки Міністерства Оборони на ім’я Олександра Конотопенка.
Коли домовитись з патрульними не вийшло затриманий навіть спробував влаштувати силові розбірки з патрульними. Але, як пише видання, через великий вміст алкоголю в крові у нього нічого не вийшло.
ЗМІ також нагадує, що це вже не перший інцидент із Конотопенком. Раніше п’яний полковник вчинив аварію, в якій постраждало двоє людей.