У Луцьку поспускають фонтани
У Центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки спустять воду з каналів для проведення капітальної очистки
Роботи по очистці триватимуть до двох тижнів.
Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук.
"Сьогодні в центральному парку культури і відпочинку ім. Лесі Українки буде спущено воду з каналів для проведення капітальної очистки, яка не проводилась вже багато років.
Роботи по очистці триватимуть до двох тижнів.
Просимо вибачення за незручності", - йдеться у дописі.