Окупанти погрожують луганчанам за правду в соцмережах
Підтвердження тому нещодавно помітили на одному із білбордів у місті
Текст вивіски попереджає про небезпеку, яка нібито може виникнути через спілкування у соціальних мережах.
Окупаційна "влада" так званої ЛНР вигадала новий спосіб маніпулювати мешканцями. Коли пропаганда з екранів телебачення вже давно не діє, знайшовся інший варіант – відверті погрози на білбордах.
Про це повідомляє znaj.ua з посиланням на Politeka.
Підтверження тому на сторінці у Facebook опублікував журналіст Денис Казанський.
Текст вивіски попереджає про небезпеку, яка нібито може виникнути через спілкування у соціальних мережах:
“Борд в Луганську. Залякують мирне населення, щоб не писали зайвого в соціальних мережах”, – сказано в коментарі до фото.