Курси НБУ $ 44.87 € 50.88
Окупанти погрожують луганчанам за правду в соцмережах

Волинь-нова

Окупанти погрожують луганчанам за правду в соцмережах

Підтвердження тому нещодавно помітили на одному із білбордів у місті


Текст вивіски попереджає про небезпеку, яка нібито може виникнути через спілкування у соціальних мережах.



Окупаційна "влада" так званої ЛНР вигадала новий спосіб маніпулювати мешканцями. Коли пропаганда з екранів телебачення вже давно не діє, знайшовся інший варіант – відверті погрози на білбордах.


Про це повідомляє znaj.ua з посиланням на Politeka.


Підтверження тому на сторінці у Facebook опублікував журналіст Денис Казанський.


Текст вивіски попереджає про небезпеку, яка нібито може виникнути через спілкування у соціальних мережах:


“Борд в Луганську. Залякують мирне населення, щоб не писали зайвого в соціальних мережах”, – сказано в коментарі до фото.

Telegram Channel