Збройна сутичка між російськими дезертирами та донецькими «міліціонерами» – троє загиблих
Одні намагалися затримати інших
Під час збройної сутички між особовим складом одного з підрозділів 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ та представниками т. зв. «правоохоронних органів ДНР» вбито одного військовослужбовця та двох «міліціонерів».
У зв’язку з низьким рівнем морально-психологічного стану особового складу у з’єднаннях і частинах російських окупаційних військ продовжуються випадки грубого порушення військової дисципліни, що призводить до безповоротних та санітарних втрат, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
Зокрема, під час затримання групи військовослужбовців, які залишили передову позицію зі зброєю, вбито трьох і поранено семеро військовослужбовців окремого комендантського полку (Луганськ) та 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ.
Під час збройної сутички між особовим складом одного з підрозділів 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ та представниками т. зв. «правоохоронних органів ДНР» вбито одного військовослужбовця та двох «міліціонерів», ще п’ятеро учасників конфлікту отримали поранення.