Курси НБУ $ 44.88 € 51.10
Трасою «Луцьк-Львів» їхало 10 тонн «лівого» спирту (фото)

Волинь-нова

Трасою «Луцьк-Львів» їхало 10 тонн «лівого» спирту (фото)

Підакцизний товар без будь-яких документів везли двоє рівненчан  

Напередодні, 19 липня, на автодорозі «Луцьк-Львів», у селі Сільце Горохівського району співробітники УЗЕ у Волинській області виявили факт незаконного перевезення підакцизних товарів. Двоє рівненчан, автомобілем «МАN», транспортували 49 пластикових бочок ємністю 220 літрів кожна, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту без будь-яких супровідних документів на підакцизний товар. Загальна маса вилученого спирту становить близько 10 тонн, повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області



Двоє рівненчан, автомобілем «МАN», транспортували 49 пластикових бочок ємністю 220 літрів кожна, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту без будь-яких супровідних документів на підакцизний товар.



На місце події виїхала слідчо-оперативна група Горохівського відділу поліції. Під час огляду поліцейські вилучили грошові кошти в сумі 36 тис. грн. та автомобіль. Вантаж, який перевозився направили у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України для проведення експертного дослідження.


За цим фактом триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.


На даний час співробітники поліції проводять комплекс заходів, спрямованих на встановлення усіх обставин вчиненого правопорушення.

Telegram Channel