Нововолинськ вшанував захисників Вітчизни
73 років тому відлунали останні постріли війни на волинській землі. За три роки окупації гітлерівські загарбники знищили понад 165 тисяч волинян, понад 20 тисяч вивезли на каторжні роботи. У липні 1944 року від фашистської навали було визволено райцентри Ратне, Старовижівка, Любомль, Шацьк, Іваничі, міста Володимир-Волинський, Устилуг. Під час цих операцій полягло 26 тисяч воїнів…
Роксолана ВИШНЕВИЧ
Після визволення області понад 107 тисяч волинян мобілізували в Радянську армію. За мужність і відвагу тисячі з них удостоєні бойових нагород. Двадцять чоловік стали Героями Радянського Союзу.
Аби вшанувати всіх, хто боронив рідні простори від фашистів, 21 липня в центрі шахтарського міста зібралися ветерани, представники влади, громадськість міста.
У своїх виступах керуюча справами міськвиконкому Вікторія Магдисюк, голова міської організації ветеранів війни і праці Леонід Дудар, старший солдат, учасник бойових дій у зоні АТО, кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня Віктор Дудюк, працівник Нововолинського об’єднаного військового комісаріату, наголошували на тому, що ми повинні ніколи не забувати подвиг тих, хто захистив нашу Батьківщину, аби зараз над Волинню було мирне небо.
Учасники дійства хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих біля Стели загиблим учасникам АТО, пам’ятного знака «Воїну-захиснику», захисникам ІІ-го укріпрайону. А в Палаці культури пройшла урочистість, присвячена цій величній даті.
На знімку: виступає старший солдат, учасник бойових дій у зоні АТО, кавалер ордена «За мужність» ІІІ ступеня Віктор Дудюк.