Окупований Донецьк вже нагадує Придністров’я та Абхазію (фото)
У захоплених росіянами територій – одна доля
Свіжі фотографії з видами центру Донецька прислали донеччани, які переживають за долю свого міста. Про це повідомив блогер Денис Казанський, інформує Gazeta.ua.
На найкрутішому стадіоні України більше не грають зірки європейського футболу.
«На найкрутішому стадіоні України більше не грають зірки європейського футболу. Конструкція тепер марна. А територія навколо запущена і неохайна. Рослини розрослися. Багато декоративних чагарників загинули. Всюди росте бур'ян. Вулиці не доглянуті, трава пробивається крізь плитку, деякі дерева зовсім засохли», – пише блогер.
Також автор зазначає, що ті, хто стверджує, що Донецьк став кращим, просто не бачили його в 2012-2013 році і приїхали разом із бандами Захарченка.
«Згоден тільки із одним. Тепер Донецьк став дуже чистим. Правильно, просто смітити немає кому. Вулиці пусті і це бліда тінь того Донецька, яким він був за України. Тепер це Тирасполь чи якесь місто в Абхазії. Саме так, бо сюди теж прийшли окупанти. Ті, хто придумав ці республіки, явно не любили за щось Донецьк».