Викрили контрабандні сигарети, які маскували під рулони паперу (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.10 € 30.58

Викрили контрабандні сигарети, які маскували під рулони паперу (відео)

В Ужгороді співробітниками оперативного-розшукового підрозділу Держприкордонслужби спільно з прикордонниками Чопського загону та співробітниками Державної фіскальної служби здійснюється обшук складських приміщень

У результаті слідчих дій в асбестових трубах, перероблених кустарним способом під рулони паперу, виявлено значну кількість цигарок. Частина тютюну, ймовірно контрафактного виробництва.Наразі із майже сотні труб розібрано трохи більше половини, з яких наразі дістали більше 100 ящиків тютюнових виробів.Наразі із майже сотні труб розібрано трохи більше половини, з яких наразі дістали більше 100 ящиків тютюнових виробів.
Крім цього, на складі виявлено станки, приладдя та технічні засоби, за допомогою яких звичайні труби перетворювались на рулони, щільно «нашпиговані» цигарками. Горе-майстри досить сумлінно підійшли до процесу виготовлення цих конструкцій.
Оперативники продовжують здійснювати заходи, спрямовані на з’ясування всієї ланки протиправної діяльності, починаючи від виготовлення цигарок і до встановлення точок збуту.