На Святвечір «кардинали»  їли «нічийну» кутю —  а ось Маланку зустріли з перемогою!

Одесити не витримали бліцкригу 24–річного Максима Мануйленка.

На Святвечір «кардинали» їли «нічийну» кутю — а ось Маланку зустріли з перемогою!

Рівняни двічі поспіль помірялися футзальними силами з одеситами — ​попереду ще одна зустріч

Чемпіонат України з футзалу, Екстра–ліга. 16–й тур. МФК «Кардинал–Рівне» (Рівне) — ​«Епіцентр К–Авангард» (Одеса) — ​1:1 (0:1 — ​Євген Свиридов, 4 хв.; 1:1 — ​Михайло Волянюк, 15 хв.)

6 січня. Рівне. ДЮСШ–4.

До цього поєдинку «кардинали» підходили в не надто доброму гуморі. Адже вже впродовж шести турів не знали смаку перемоги (чотири поразки і дві нічиї).

Натомість одесити їхали до Рівного у піднесеному настрої: в попередньому турі здолали чинного чемпіона — ​херсонський «Продексім».

Враховуючи, що грали 6 січня, перемогти прагнули обидві команди, аби кутя на Святвечір здавалася ще смачнішою!

Свій норов гості показали вже в дебюті поєдинку, відкривши рахунок на четвертій хвилині. Влучний постріл на свій рахунок записав Євген Свиридов.

Ближче до перерви «кардинали» таки зрівняли — ​забив Михайло Волянюк.

У другій половині зустрічі в підопічних Сергія Піддубного не бракувало нагод нарешті здобути таку очікувану перемогу. Проте рахунок 1:1 зберігся аж до самого фінального свистка.

Тож «кардинали» продовжили свою «безвиграшну» серію в чемпіонаті до семи матчів. У наступному — ​17–му — ​турі рівняни не грають. У заключному ж — ​18–му — ​приймуть вдома аутсайдера, франківський «Ураган».

Усі результати 16–го туру: «Енергія» — ​«Сокіл» — ​6:2; «Продексім» — ​«Ураган» — ​2:1; «ХІТ» — ​«Титан» — ​2:3; «Кардинал–Рівне» — ​«Епіцентр К–Авангард» — ​1:1.

Кубок України з футзалу. 1/8 фіналу, перша гра. МФК «Кардинал–Рівне» (Рівне) — ​«Епіцентр К–Авангард» (Одеса) — ​5:1 (1:0 — ​Максим Мануйленко, 1 хв.; 2:0 — ​Максим Мануйленко, 5 хв.; 3:0 — ​Михайло Волянюк, 13 хв.; 3:1 — ​Віктор Федосюк, 21 хв.; 4:1 — ​Михайло Волянюк, 34 хв.; 5:1 — ​Артем Фаренюк, 36 хв.)

13 січня. Рівне. ДЮСШ–4.

Відібравши очки в рівнян у чемпіонаті, суперник подався додому — ​до Одеси. Аби за тиждень… знову повернутися! Адже жереб звів команди ще й в 1/8 Кубка України!

Цього разу підопічні Сергія Піддубного аж такими щедрими не були (хоча гра й передувала Щедрому вечору). Заледве секундна стрілка встигла зробити півкола, Максим Мануйленко відкриває рахунок і виводить рівнян уперед! За кілька хвилин він робить дубль! Одесити буквально «пливуть» — ​гольові моменти біля їхніх воріт виникають один за одним!

На 13–й хвилині Михайло Волянюк доводить рахунок до розгромного. А на 17–й Артем Фаренюк втрачає нагоду зробити його 4:0 — ​пробиваючи пенальті, цілить прямісінько у воротаря!

Якби сьогодні ми знову не перемогли — ​то справді довелося б з’їсти і планшет, і фішки, і свисток. Бо суперник нам під силу.

Після такого феєричного першого тайму «кардинали» після перерви одержали… гол «із роздягальні». Тож інтрига дещо відродилася.

На щастя, одесити більше не забили, а під завісу поєдинку рівняни ще більше зміцнили свою перевагу. Спочатку головний рівненський «забивайло» Михайло Волянюк оформив дубль, а згодом (після вилучення у складі гостей) і Артем Фаренюк реабілітувався голом за незабитий пенальті.

5:1 — ​серйозна заявка на вихід у чвертьфінал! Проте попереду — ​20 січня — ​ще матч–відповідь в Одесі.

Усі результати перших матчів 1/8 фіналу Кубка України з футзалу: «Сокіл» — ​«Енергія» — ​3:4; «Manzana–2» — ​«АРПИ Запоріжжя» — ​3:4; «Катеринославхліб» — ​«Альтернатива» — ​3:1; «ХІТ» — ​«Продексім» — ​4:3; «Ураган» — ​«Титан» — ​1:0; «SKIDKA» — ​«RED» — ​0:2; МФК «Кардинал–Рівне» — ​«Епіцентр К–Авангард» — ​5:1; «ІнБев/НПУ» — ​«Viva Cup» — ​3:3.

За воротами

Сергій ПІДДУБНИЙ, головний тренер МФК «Кардинал–Рівне», після нічийного матчу з одеситами:

«Перший тайм нам зовсім не вдався. Не налаштувалися на гру. Не було швидкості, не було агресії. Про це все я хлопцям говорив. Результат першого тайму — ​закономірний. Добре, що пропустили лише один гол. Могли пропустити і двічі. Тоді було б ще важче… Після перерви ми додали, але супернику дуже потрібні були очки. Одесити билися і вистояли. А нам потрібно більш серйозно налаштовуватися на гру. Бо на одній майстерності ми не переможемо. Її особливо і немає…»

Післямова вікторії над «Епіцентром К–Авангард»:

«Якби сьогодні ми знову не перемогли — ​то справді довелося б з’їсти і планшет, і фішки, і свисток. Бо суперник нам під силу. І повинні його обігрувати. Могли перемагати — ​8:0. У них фактично не було моментів. А ми вийшли на другий тайм і замість знову взяти гру під контроль — ​пішли в атаку і потрапили в полон. Є над чим працювати».