Справжні чоловіки захищають Батьківщину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
Справжні чоловіки захищають Батьківщину

Волинь-нова

Справжні чоловіки захищають Батьківщину

Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом на посади солдатського, сержантського та офіцерського складу до Збройних сил України

На військову службу за контрактом приймаються під час дії особливого періоду: чоловіки від 18 до 60 років, жінки від 18 до 50 років

Терміни контракту

6 місяців – для громадян, що відслужили 11 місяців служби за мобілізацією (строкової служби), або звільнених із військової служби під час особливого періоду (з березня 2014 року), 3 роки – для громадян, які не служили, осіб рядового та сержантського складу запасу.

Грошове забезпечення

Рядовий склад – від 7500 грн.

Сержанти – від 8500 грн.

Офіцери – від 10000 грн.

Щомісячно за участь в АТО — 4500 грн, на лінії зіткнення – 10000 грн.

Соціальні гарантії

Військовослужбовці мають право на безкоштовне здобуття вищої освіти без відриву від військової служби, безкоштовне медичне забезпечення, а також санаторно–курортне лікування. Розроблено зміни до Закону України «Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей» щодо виплати грошової компенсації за піднайом житла для осіб рядового, сержантського і старшинського складу. За працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладання нового контракту на проходження військової служби, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігається місце роботи, посада і середній заробіток.

За більш детальною інформацією щодо військової служби за контрактом звертайтеся в Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою: м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85а, кабінет 505. Контактні телефони: 75–14–31, (066)249–58–85; (068)48–40–160.