Резонансна заява депутатів Луцької міської ради* - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 24.45 € 26.41
Резонансна заява депутатів Луцької міської ради*

Чи прислухаються до цього звернення на київських пагорбах?

Фото mapio.net.

Резонансна заява депутатів Луцької міської ради*

ЗВЕРНЕННЯ щодо необхідності негайного прийняття Закону України «Про імпічмент Президента України» та створення тимчасової слідчої комісії з розслідування розкрадань в оборонній сфері оточенням Президента Петра Порошенка

П’ятий рік поспіль уся держава воює з ворогом. З усієї країни збирають кошти на потреби армії та утримують з доходів громадян України військовий збір. А в цей час найвищі державні особи розкрадають армію через корупційні схеми та кладуть мільярдні кошти на власні офшорні рахунки

Нещодавно у програмі «Наші гроші з Денисом Бігусом» журналісти оприлюднили сенсаційні факти, які беззаперечно доводять те, що: «Президент та його оточення через «Ленінську кузню» Порошенка контрабандно завозили до України запасні частини з Російської Федерації, з «відкатами» та за завищеними у 2-4 рази цінами. І ці зіпсовані частини із країни-агресора постачали для українських оборонних заводів і встановлювали на українську воєнну техніку. Цим підривалась обороноздатність країни, руйнувались застосовані проти Російської Федерації санкції, і головне, що на чолі цієї піраміди стояв чинний президент Петро Порошенко. Торгівлею на крові під прикриттям патріотичних гасел глава держави заробляв мільярди гривень на горі нашого народу і нищив Україну».

Відповідно до ст.111 Конституції України, Президент може бути знятий з посади в порядку імпічменту в разі вчинення ним державної зради чи іншого злочину.

Ми вважаємо, що такі дії мають трактуватись як мародерство, диверсія проти української армії, державна зрада та пряме сприяння російському агресору.

Ми вважаємо, що такі дії мають трактуватись як мародерство, диверсія проти української армії, державна зрада та пряме сприяння російському агресору.

На підставі вищевикладеного,

= вимагаємо від Верховної Ради України до першого туру виборів президента України розробити та подати на розгляд Верховній Раді України та прийняти Закон України «Про імпічмент Президента України».

  •  вимагаємо від Верховної Ради України невідкладно створити тимчасову слідчу комісію, до складу якої включити спеціального антикорупційного прокурора та спеціальних слідчих, для перевірки фактів викладених в журналістському розслідуванні вказаному вище і дати об’єктивну правову оцінку вказаним діям та розпочати процедуру імпічменту.
  •  вимагаємо від Національного Антикорупційного Бюро України, Міністерства внутрішніх справ України, Державного бюро розслідувань України, невідкладно внести до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за фактами оприлюдненими у вищевказаному журналістському розслідуванні та провести всі необхідні дії щодо розслідування вказаних злочинів, та вжити невідкладних заходів щодо затримання фігурантів даного розслідування, Кабінету Міністрів України на час ведення слідства відсторонити від займаних посад керівників державних підприємств у сфері оборони згадуваних у журналістському розслідуванні.
  •  здійснити негайну перевірку всіх контрактів ДК «Укроборонпром» за 2014-2019 роки та припинити торгівлю продукцією подвійного призначення з країною агресором.

Луцька міська рада сподівається, що усі вищезазначені органи докладуть зусиль для реалізації належних засобів реагування та притягнуть до відповідальності всіх осіб, причетних до корупційних оборудок в оборонній галузі.

Секретар Луцької міської ради Григорій ПУСТОВІТ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.