Зі Світлим святом! Христос Воскрес! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.65 € 32.68
Зі Світлим святом! Христос Воскрес!

Picasa

Зі Світлим святом! Христос Воскрес!

Великоднє вітання

Дорогі мої!

Щиро вітаю всіх вас із найбільшим та найсвітлішим нашим святом – Великоднем!

Напередодні всі дні Страсного тижня, відповідно до християнської традиції, називаються великими.

Я ж мрію про те, щоб в Україну також нарешті прийшла Велика доба і Великі часи – часи справжнього оновлення та перемог. За останні роки ми вже були і здивовані, й обурені, й налякані, й горді. Тепер пора стати щасливими на своїй рідній вільній землі.

Бо ми варті того, ми заслуговуємо на це. Я звертаюся в ці дні з молитвою до Господа Бога нашого, щоб він дав нам сил, мудрості й мужності жити гідно, незалежно і щасливо. Хочу, щоб Україна стала успішною, мрію, щоб ми пам’ятали, що людина приходить у цей світ нести любов, повагу та добро ближньому своєму.

Для успіху нам, як ніколи, нині потрібна єдність. Надто багато політики було в нашому житті останнім часом. Вона нас зіштовхувала в дискусіях і розводила по різні сторони, вона сіяла нетерпимість та гнів. Вона розколювала країну і сварила родини. Треба нарешті відпочити від цього та повернутися до себе в мирі і радості. Тільки тоді, коли ми зрозуміємо, що маємо бути єдині, нас нікому не здолати, нам усе під силу. Єдині – ми непереможні і недосяжні! 

Я впевнена, що ми збережемо єдність і гідно здолаємо всі виклики, які стоять сьогодні перед нами, перед країною.

Бажаю вам щастя, здоров’я, миру та радості. Хочу, щоб цими днями всі зібралися у широкому родинному колі, сказали хороші, добрі, теплі слова одне одному, підтримали своїх близьких. 

Весна прийшла на українську землю. Вона віщує нові й щасливі часи для неї! Так і буде!

Зі Світлим святом!

Христос Воскрес!

Юлія ТИМОШЕНКО.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.