Сподіваємось, у новому сезоні ця афіша буде вже не актуальною.

Фото fcvolyn.net.

«Корабелів» таки потопили — ​треба ще тричі взяти по три! (відео)

Пропустивши першою у Миколаєві, «Волинь» спромоглася вирвати перемогу

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 28–й тур. «Миколаїв» (Миколаїв) — ​«Волинь» (Луцьк)  ​1:2 (1:0 — ​Владислав Войцеховський, 19 хв; 1:1 — ​Денис Кожанов, 45+3 хв (з пенальті); 1:2 — ​Ростислав Волошинович, 72 хв).

11 травня 2019 року. Миколаїв. Центральний міський стадіон (верхнє тренувальне поле). 1000 глядачів. Головний суддя Вадим Запрутняк (Ужгород).

У зв’язку з реконструкцією стадіону в Миколаєві матч відбувався на обсадженому тополями тренувальному полі, за кілька метрів від якого примостився й клубний автобус «Волині».

Щоправда, поєдинок видався аж ніяк не тренувальним. Пропустивши першими, підопічні Андрія Тлумака змогли відігратися на компенсованих хвилинах першого тайму — ​гол із пенальті на рахунку Дениса Кожанова. До речі, це вже 14–й влучний удар екс–гравця Національної збірної у першості — ​і кожен другий із них забитий «з точки».

Перемогу ж волинянам на 71–й хвилині приніс ​Ростислав Волошинович, який виявився найспритнішим у роз­гардіяші, що на мить запанував біля воріт господарів.

Три перемоги гарантують «хрестоносцям» участь у стикових поєдинках за місце в Українській Прем’єр-лізі — ​тож тримаймо кулаки!

Хоча аж до самісінького завершення зустрічі солодко підопічним Андрія Тлумака не було — ​«Миколаїв» уперто хотів відігратися. Проте лучани вистояли — ​й таки запакували в багажне відділення того самого автобуса «вольову» перемогу!

Натомість очкових втрат зазнали конкуренти «Волині» в боротьбі за друге–третє місця. «Металіст 1925» на виїзді зіграв унічию 1:1 із «Гірником–Спортом». А «Оболонь–Бровар», виграючи після першого тайму 2:0, взагалі програв 2:3 «Інгульцю» — ​схоже, «броварям» підвищення у класі вже й не дуже «світить». Тобто, не дуже й треба.

Попереду лише три тури — ​відкладений 24–й і завершальні 29–й та 30–й. Конкретно для «Волині» це завт­рашня (15 травня) виїзна зустріч із «Балканами» (початок о 17.00), домашній поєдинок 19 травня з «Рухом» і вояж у Горішні Плавні на поєдинок із «Гірником–Спортом», який відбудеться 25 травня.

Три перемоги гарантують «хрестоносцям» участь у стикових поєдинках за місце в Українській Прем’єр–лізі — ​тож тримаймо кулаки!

За воротами

Андрій Тлумак, головний тренер «Волині»:

«Враження тільки позитивні, тому що ми йдемо поки що переможною ходою. Сподіваємося, що так воно й продовжиться — ​лишилося три тури, де ми налаштовані на максимальні результати. Нам зараз дуже важко, тому що два спарені виїзди, довга дорога, їхали цілу ніч. Звичайно, було непросто, але я вдячний нашим хлопцям, що вони перетерпіли, витримали. Ви бачили, що початок був складним — ​поки розбігалися, прийшли до тями — ​пропустили м’яч. Звичайно, важче розпочинати гру, коли пропускаєш. Але я дуже вдячний хлопцям, бо ми почали грати той футбол, про який домовлялися, і довели матч до логічного кінця».

Результати 28–го туру: «Інгулець» — ​«Оболонь–Бровар» — ​3:2; «Рух» — ​«Агробізнес» — ​4:0; «Гірник–Спорт» — ​«Металіст 1925» — ​1:1; «Прикарпаття» — ​СК «Дніпро–1» — ​4:0; «Колос» — ​«Суми» — ​4:0; «Миколаїв» — ​«Волинь» — ​1:2; у зв’язку зі зняттям зі змагань «Зірки», «Авангарду» зараховано технічну перемогу; «Балкани» не грали через зняття зі змагань «Кобри».

У списку бомбардирів лідирує Станіслав Куліш (СК «Дніпро–1») — ​17 голів (5 — ​з пенальті).

15 «Зірка» (Кропивницький) 25 1 1 23 10–49 4

*За невиконання рішення ДК ФІФА від 18 вересня 2017 року з ФК «Волинь» (Луцьк) знято 6 турнірних очок.

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.