«На фронті кожна одиниця техніки — на вагу золота» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.82 € 29.80
«На фронті кожна одиниця техніки — на вагу золота»

Як і колись, нині на війні без автотехніки ніяк...

Ілюстративне фото: milnavigator.tv

«На фронті кожна одиниця техніки — на вагу золота»

Весь час, поки на Сході України триває війна, на Камінь–Каширщині люди з добрими серцями дбають, аби полегшити будні українських військових. Ось і тепер їхнє милосердя втілилося в чергову добру справу

Нещодавно коштом парафіян міського Свято–Миколаївського храму та небайдужих жителів району для потреб армійців 14–ї окремої механізованої бригади придбано та відремонтовано легковий автомобіль, який планують доставити в зону проведення ОСС.

На Схід поїхала інша машина із традиційними смачними передачами, зібраними місцевими вірянами.

— Нині наші захисники перебувають на передовій, де, самі розумієте, кожна одиниця транспорту — на вагу золота і дуже допомагає у виконанні поставлених перед ними завдань. Тому такий дарунок стане більш ніж доречним. Ми мали намір передати авто наприкінці липня. Однак перешкодили деякі технічні труднощі. На Схід поїхала інша машина із традиційними смачними передачами, зібраними місцевими вірянами. Окрім цього доставили ще мішки для укріплення позицій, котрі надав Георгій Курагео, автодеталі, люб’язно надані начальником Камінь–Каширського управління з експлуатації газового господарства ПАТ «Волиньгаз» Петром Болібрухом і депутатом районної ради підприємцем Костянтином Марчуком, — каже настоятель храму отець Володимир Мицько.

За словами священника, ідея придбати автомобіль виникла спонтанно. З таким проханням до нього звернулися самі військові. Завдяки щирій підтримці доброчинців, які відгукнулися на заклик підтримати хлопців, вдалося зібрати потрібну суму для його придбання, проведення ремонтних робіт, закупівлі пального тощо. Зовсім скоро, переконаний отець Володимир, машина таки потрапить за місцем призначення.

Олександр ПРИЙМАК.