«Тризубі» ексбразильці «Шахтаря» беруть Київ (відео)

Після того, як Жерсон Родрігес забив, більше йому шансів донеччани не дали.

Фото shakhtar.com.

Жерсон Родрігес забиває дебютний м’яч за «Динамо», а Назарій Русин — за «Зорю»…

Українська Прем’єр–ліга. 3 тур. «Динамо» — «Шахтар» — 1:2 (0:1 – Жуніор Мораєс, 21 хв; 1:1 – Жерсон Родрігес, 39 хв; 1:2 – Марлос, 64 хв)

10 серпня. Київ. НСК «Олімпійський». 41203 глядачі. Головний суддя Ярослав Козик (Мукачеве).

У центральному матчі туру та всього першого кола донецький «Шахтар» приймало київське «Динамо», для якого цей поєдинок був ще й «генеральною репетицією» перед надскладною грою–відповіддю з бельгійським «Брюгге» у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Рахунок у середині першого тайму ефектно ударом п’ятою відкрив ексдинамівець Жуніор Мораєс, якому асистував Манор Соломон (Віталій Миколенко з усіх сил намагався нав’язати боротьбу й завадити цій передачі — та дзуськи!)

Проте ще до перерви динамівці відігралися. Дебютний м’яч (та ще й у чиї ворота!) забив Жерсон Родрігес, який зовсім недавно переїхав до Києва. Андрій П’ятов просто перед собою парирував дальній постріл Дениса Гармаша, а атлетичний люксембуржець зі зростом 190 см легко виграв верхову боротьбу в захисників «Шахтаря» і переправив м’яч головою у ворота.

Луїш Каштру вперше обігрує Олександра Хацкевича у новому тренерському протистоянні — тепер у них 1:1.

Та все ж останнє слово лишилося за гостями. Ще один українець з бразильським корінням у складі «Шахтаря» – Марлос — взяв гру на себе і приніс перемогу «гірникам».

До речі, 90+5 хвилин деяким гравцям обох команд виявилося замало. Тож відразу після фінального свистка вони взялися з’ясовувати стосунки, довівши справу до мініштовханини.

Луїш Каштру вперше обігрує Олександра Хацкевича у новому тренерському протистоянні — тепер у них 1:1, а «Шахтар» бере реванш в «Динамо» за нещодавню поразку в матчі за Суперкубок України.

Цікаво, що гравцем туру визнали не котрогось із учасників «українського класичного», а нещодавно орендованого «Зорею» в «Динамо» Назарія Русина, який спромігся на гол+пас у виїзному поєдинку з «Колосом». Подейкують, що в команді Віктора Скрипника невдовзі може опинитися й Микола Шапаренко. А «Зоря» тим часом обходить «Динамо» в турнірній таблиці…

Результати 3–го туру: «Динамо» — «Шахтар» — 1:2; «Ворскла» — ФК «Львів» — 3:2; ФК «Олександрія» — «Олімпік» — 2:1; СК «Дніпро-1» — «Десна» — 0:1; «Колос» — «Зоря» — 1:3; «Карпати» — ФК «Маріуполь» — 1:1.