«Динамо» гасить «Зорю», Цвек б’є Сидорчука, а Мораєс молотить «Колос» (Відео)

Циганков — Сидорчуку: «Сергію, Карлос із Віталієм їм уже два забили, а я оце зараз злості наберуся — і третій закину!».

Фото ua-football.com.

Уже в наступному турі «Шахтар» має усі шанси впіймати за хвіст чортову дюжину — оформити свій 13-й чемпіонський титул

Українська Прем’єр–ліга. 26–й тур. Запоріжжя. «Зоря» (Луганськ) — «Динамо» (Київ) — 1:3 (1:0 — Владлен Юрченко, 54 хв (з пенальті); 1:1 — Віталій Буяльський, 71 хв; 1:2 — Карлос де Пена, 75 хв; 1:3 — Віктор Циганков, 90+5 хв)

Стадіон «Славутич–Арена». 13 червня 2020 року. Без глядачів. Головний суддя — Микола Балакін (Київська область).

Матчем туру справедливо вважався по­єдинок у Запоріжжі, де луганська «Зоря» приймала київське «Динамо». Адже підопічні Віктора Скрипника та Олексія Михайличенка мали однакову кількість очок і прагнули випередити суперника в боротьбі за «срібну» позицію в турнірній таблиці.

Перший тайм минув без голів. А ось початок другого відклали на пів години — над Запоріжжям бушувала гроза!

Коли злива вщухла, команди знову почали шукати щастя на добряче промоклому газоні. Рахунок відкрила «Зоря»: ексгравець луцької «Волині» Артем Шабанов у власному штрафному майданчику впіймав на стегно Олександра Тимчика (футбольна кар’єра якого, до речі, розпочиналася у Володимирі–Волинському) — а Владлен Юрченко з «точки» переграв Георгія Бущана.

Проте згодом Віталій Буяльський та Карлос де Пена з інтервалом у якихось чотири хвилини кладуть по одненькому у ворота Заурі Махарадзе і змінюють рахунок уже на користь «Динамо».

Уже на останніх секундах доданих хвилин своє повернення у стрій суперкрасивим голом зі штрафного відзначив Віктор Циганков — 1:3.

А невдовзі після всього 4 хвилин перебування на полі неабияк «відзначається» Ловро Цвек. Хорватський легіонер «Зорі» шипами своїх бутсів… перевірив на міцність гомілкостоп Сергія Сидорчука. Після цього інциденту в рідному для нього Запоріжжі капітанові київського «Динамо» довелося накладати на ногу п’ять швів. Проте Микола Балакін показав Цвеку «червону» лише після перегляду повтору за допомогою системи VAR.

У більшості «Динамо» впевнено довело матч до перемоги, та ще й поставило ефектну крапку: на останніх секундах доданих хвилин своє повернення у стрій суперкрасивим голом зі штрафного відзначив Віктор Циганков — 1:3.

А вже завтра, 17 червня, «Динамо» на Закарпатті проведе довгоочікуваний півфінальний поєдинок на Кубок України із першоліговим «Минаєм». Інший півфінал — між ФК «Маріуполь» та полтавською «Ворсклою» — відбудеться за тиждень, 24 червня.

Тим часом «Шахтар» мінімально обіграв відвертого статиста першої шістки — «Колос» із Ковалівки. Триматчеву безгольову серію перервав кращий бомбардир першості Жуніор Мараєс. Цікаво, що із 18 вже забитих — ексбразилець відразу п’ять «відвантажив» у ворота саме «Колоса».

Ну, а вже 20 червня «Шахтар» має всі шанси забезпечити собі чергове чемпіонство. «Гірники» гратимуть із ФК «Олександрія» — клубом, який у двох попередніх поєдинках зазнав дошкульних поразок із однаковим рахунком 1:5.

За воротами

Беньямін ВЕРБИЧ, атакувальний півзахисник «Динамо»:

«Безумовно, ця перемога над «Зорею» допомогла нам усім: і футболістам, і вболівальникам. Спасибі нашим фанатам за підтримку навіть у Запоріжжі. Через карантин вони не змогли потрапити на стадіон, але все одно вболівали за нас за його межами. Ми їх чули протягом усього матчу, нам це дуже допомагало. Ми дійсно здобули надзвичайно важливу перемогу і заробили три важливі очки».

Усі результати 26-го туру УПЛ і огляд: ФК «Маріуполь» — «Ворскла» — 1:1; «Зоря» — «Динамо» — 1:3; «Олімпік» — ФК «Львів» — 2:0; «Колос» — «Шахтар» — 0:1; ФК «Олександрія» — «Десна» — 1:5; матч «Карпати» — СК «Дніпро-1» не відбувся.