Убив і закопав біля будинку: подруги загиблої в Італії українки розповіли про трагедію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.95 € 33.93
Убив і закопав біля будинку: подруги загиблої в Італії українки розповіли про трагедію

Наречений не подобався багатьом із близьких людей жінки.

Фото obozrevatel.com.

Убив і закопав біля будинку: подруги загиблої в Італії українки розповіли про трагедію

«До Вікторії у нього були ще дві жінки з України. Також раніше мав сім’ю і дітей…»

В Італії поліцейські після понад тижневих розшуків виявили тіло 42–літньої українки Вікторії Вовкотруб. Вона була вбита своїм колишнім співмешканцем, 60–річним громадянином Сербії ромської національності Кадрусом Берісі (Beris Kadrus). Вбивця закопав жінку неподалік від свого будинку, біля покинутого клубу, закривавлений килим і її одяг хотів викинути на смітник. Тоді його і затримали правоохоронці…

Ходили чутки, що в нього є «червона картка». Так називають документ, який свідчить, що чоловік психічно не здоровий.

«Через нього жінки билися»

Як розповідають знайомі українки, Вікторія знала Кадруса три роки. Спочатку вони зустрічалися, а потім стали жити в цивільному шлюбі. Наречений не подобався багатьом із близьких людей жінки.

Сам Кадрус давно живе в Італії, у нього є дозвіл на працю. Але він, як правило, брався за будь–який разовий підробіток, кому що треба допомогти по господарству, це все було не­офіційно.

«Зовні це дуже неприємна людина. До того ж ходили чутки, що в нього є «червона картка». Так називають документ, який свідчить, що чоловік психічно не здоровий. Наскільки це правда, я не знаю.

Вікторія — красива, висока жінка. Він — маленький, потворний. Але ви будете сміятися, через нього тут жінки буквально билися. До Вікторії у нього були ще дві українки. Також мав сім’ю. Хто його колишня дружина, не знаю, ніколи про неї нічого не чула. Але його діти живуть тут, в Італії», — анонімно розповіла OBOZREVATEL одна зі знайомих загиблої.

Поїхала на заробітки і сильно схудла

Сама Вікторія Вовкотруб родом із Черкащини. У неї залишилися двоє дітей — дорослий син і молодша дочка, ще школярка. А також літні батьки.

Кілька років тому жінка поїхала в Італію на заробітки, оскільки перспективи знайти роботу в Україні у неї не було. У чужій країні вона доглядала за літніми італійцями, а також підробляла в барі. «Тоді, коли шукала роботу, вона працювала в барі. Але знайшовши, одразу пішла», — каже подруга.

Останнім часом Вікторія сильно змінилася. Друзі відзначали, що вона дуже схудла. На що сама завжди жартувала. Мовляв, погано годують тут.

З новим коханим Вікторія кілька років тому навіть приїжджала в Україну. В одній із соцмереж у неї збереглися фото з тієї поїздки. Іноземний жених щосили обіймався з її близькими, сидів за одним столом, фотографувався.

Наречений бив її і знущався

Здавалося, що у пари все прекрасно. Насправді, це було не так. Кадрус багато разів піднімав руку на Вікторію, бувало, що жорстоко її бив і знущався. Але вона все це терпіла і прощала.

«Причиною, найімовірніше, були ревнощі. Вона — красуня, а він просто потвора. Але жінка нікому не скаржилася, все тримала в собі. Та, мабуть, коли уже не стало сил, кілька тижнів тому вона пішла від нього. Орендувала квартиру. Хотіла спокійно жити, може, і дітей до себе забрати. Хоча кілька разів за цей час вони зустрічалися, все з’ясовували стосунки. І в той останній день вона пішла на зустріч із ним, і опинилася в його будинку. Там він її і вбив», — розповідає подруга.

«Вона була дуже світлою людиною. Тут в Італії, в чужій країні українки намагаються триматися разом і допомагати одна одній. Пам’ятаю, коли мені була потрібна медична допомога, треба було робити уколи, то Вікторія мені їх робила.

А поїхала в Італію не від гарного життя. Їй потрібно було допомагати своїм дітям і літнім батькам. Нелюд же забрав її життя. Страшно навіть подумати, що сталося з нею того дня. Ніхто не знав, скільки болю вона пережила, але завжди залишалася усміхненою, не падала духом. Була чесною і дотримувала свого слова», — говорить OBOZREVATEL ще одна знайома Вікторії.
Ніс килим зі слідами крові на смітник

Поліція затримала 60–річного Кадруса Берісі кілька днів тому, коли він намагався викинути на смітник килим і жіночий одяг зі слідами крові.

Правоохоронці два дні вистежували його після того, як одна з подруг Вікторії заявила про її зникнення. Жінка повідомила поліції, що в той день, 4 листопада, загибла мала зустрітися з Берісі. А після цього її ніхто не бачив.

Поліцейські взяли чоловіка під варту. Спочатку він відмовлявся називати місце, де заховав тіло, тож обшукали всі покинуті будинки в окрузі. Та проведена ДНК–експертиза плям крові і волосся, які виявили на килимі, довела, що все це належало Вікторії Вовкотруб.

Коли Кадрусу пред’явили ці докази, він вказав, де закопав тіло колишньої коханої. Поліцейським знадобилося дві години 13 листопада, щоб відкопати його. Також у поліції заявляють, що Вікторія була вбита кілька днів тому в будинку цього чоловіка.
… Увесь тиждень, поки шукали тіло бідної жінки, багато хто сподівався, що станеться диво, і вона виявиться живою. Нехай покалічена, але жива. 

11 листопада у Вікторії був день народження, і знайомі вітали її, писали побажання в соцмережі. Але українки вже не було серед живих.

Читайте також: 32-річний чоловік, який задушив волинянку поясом від халату, уже під вартою.

Марина ПЕТІК

Джерело: obozrevatel.com