Волинь належить до трійки областей, де торік зареєстрували найбільше повторних шлюбів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.61 € 33.48
Волинь належить до трійки областей, де торік зареєстрували найбільше повторних шлюбів

Під час церемонії сімейним парам вручають навіть свідоцтво про шлюб.

Фото Главком.

Волинь належить до трійки областей, де торік зареєстрували найбільше повторних шлюбів

Протягом року 227 подружніх пар скористались послугою «Ювілейне весілля»

Найбільше таких шлюбних обрядів провели у Рівненській області — 38, Київській — 24 та Волинській — 22. Завдяки цій послузі, яку надають в усіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану України, одружені пари можуть провести ювілейну церемонію і таким чином закріпити весільні обітниці та через роки знову відчути себе щасливими нареченими.

Завдяки цій послузі, яку надають в усіх відділах державної реєстрації актів цивільного стану України, одружені пари можуть провести ювілейну церемонію і таким чином закріпити весільні обітниці та через роки знову відчути себе щасливими нареченими.

Як повідомляє Міністерство юстиції України, замовити послугу можна не тільки на ювілей і незалежно від того, скільки подружжя прожило у шлюбі — 1 рік, 18 чи 50. Під час церемонії сімейним парам вручають навіть свідоцтво про шлюб. Щоправда, у ньому зазначається «повторно».

Читайте також Так хочеться бути у парі: волиняни шукають свої «половинки».