Курси НБУ $ 29.25 € 30.48
Чому варто обмежити цукор в раціоні?

Тож думайте...

Фото steviasun.com.ua

Чому варто обмежити цукор в раціоні?

Життя без цукру може бути набагато солодшим...

1. Хороше самопочуття та струнка фігура

Тут працює доволі проста математика: більше цукру в раціоні – більше спожитих калорій. В результаті зростає ризик збільшення ваги тіла, що іноді може призвести і до ожиріння, погіршення самопочуття, проблем зі здоров’ям.

2. Профілактика діабету

Протягом останніх десяти років кількість пацієнтів із діагнозом «діабет» збільшилась майже на 50%. Фахівці стверджують, що саме обмеження цукру в раціоні є вагомим кроком для профілактики діабету другого типу.

3. Здорове серце

Надмірна вага та ожиріння, збільшення глюкози (цукру) в крові призводять також до підвищення ризику серцево-судинних захворювань. Смертність від цих недуг у світі становить 31%, в Україні – 67%. Піклуйтесь про здоров’я свого серця – старайтесь максимально обмежити кількість цукру в раціоні.

4. Профілактика остеопорозу

Внаслідок надмірної ваги з’являються проблеми з опорно-руховим апаратом. Тому, щоб знизити ризик подібних наслідків, слід скоротити споживання цукру.

5. Здоровіші зуби

Карієс – найбільш поширене неінфекційне захворювання, а цукор є однією з основних причин виникнення карієсу. Він розвивається, коли бактерії в роті перетворюють цукор на кислоту, яка своєю чергою демінералізує тверді тканини зубів (емаль та дентин). Це стосується навіть соків. Проте необхідно зазначити, що, жуючи цілі свіжі фрукти, ви стимулюєте виділення слини, яка захищає від демінералізації.

Читайте також: Уродженцю Горохівщини президент присвоїв звання «Заслуженого працівника культури України».


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.

Telegram Channel