Курси НБУ $ 39.53 € 42.31
Кривдники України не забили пенальті і залишилися без «золота»: чемпіони Євро-2023 U-21 – англійці! (Відео)

Сьогодні англійці переписали свою історію і вперше стали переможцями молодіжного чемпіонату Європи, не пропустивши при цьому жодного гола у 6 матчах!

Фото із сайту 24tv.ua.

Тільки що в грузинському місті-курорті Батумі завершився фінальний поєдинок молодіжної першості Європи

Євро-2023 U-21. Фінал, 8 липня, Батумі (Грузія). Англія U-21 – Іспанія U-21 – 1:0 (1:0 – Кертіс Джонс, 45’+4 хв).

Як відомо, на шляху до вирішально поєдинку у півфіналах Англія обіграла Ізраїль – 3:0, а Іспанія розгромила Україну – 5:1.

Але після п’яти голів у ворота «синьо-жовтих» британці влаштували для піренейців гольову засуху, як і для всіх попередніх суперників. А самі змогли відзначитися після у дару зі штрафного на 4-ій хвилині додаткового часу, коли Коул Палмер потужно поробив, а м’яч після рикошету Кертіса Джонса влетів в іспанські ворота.

Цього було достатньо, щоб вперше в історії стати чемпіонами Євро, хоча у другому таймі іспанці – п’ятиразові чемпіони Євро – добряче понерували нерви британцям! Чого варте пенальті на 90+9 хвилині! Але воротар англійців 20-річний ДжеймсТраффорд відбив пенальті і залишив свої ворота сухими на Євро-2023. Фантастика!

За підсумками молодіжного Євро-2023, від Європи на Олімпійських Іграх-2024 виступлять команди Ізраїлю, Іспанії, України та Франції (країна-господар).

Як грали підопічні Руслана Ротаня на Євро U-21:

Чемпіонат Європи-2023 U-21. Груповий етап. Група В. 1 тур. Україна U-21 – Хорватія U-21 – 2:0 (1:0 – Кащук, 19 хв.; 2:0 – Сікан, 48).

2 тур. Румунія U-21 – Україна U-21 – 0:1 (0:1 – Дікань, автогол, 89 хв).

3 тур. Іспанія U-21 – Україна U-21 – 2:2 (0:1 – В'юнник, 43 хв.; 1:1 –  Желізко, 48 хв., автогол; 1:2 – Судаков, 81 хв.,з пенальті; ; 2:2 – Руїс, 90 хв.).

Чемпіонат Європи-2023 U-21. Підсумкова турнірна таблиця групи В:
Збірна І В Н П З:П О
1. Іспанія U-21 3 2 1 0 6:2 7
2. УКРАЇНА U-21 3 2 1 0 5:2 7
3. Хорватія U-21 3 0 1 0 0:3 1
4. Румунія U-21 3 0 1 0 0:4 1.

Чемпіонат Європи U-21. 1/4 фіналу. Франція U-21 – Україна U-21 – 1:3 (1:0 – Раян Шеркі, 19 хв.; 1:1 – Георгій Судаков, 32 хв., з пенальті; 1:2 – Георгій Судаков, 44 хв.; 1:3 – Артем Бондаренко, 86 хв).

Футбол. Півфінал Євро-2023 U-21. Півфінал. Іспанія U-21 – Україна U-21 – 5:1 (0:1 – Артем Бондаренко, 13 хв.; 1:1 – Абель Руіс, 17 хв.; 2:1 – Ойан Сансет, 24 хв.; 3:1 – Антоніо Бланко, 54 хв.; 4:1 – Аймар Орос, 68 хв.; 5:1 – Серхіо Гомес, 78 хв.).

«Україна при 33-градусній спеці таки дотиснула Румунію – 1:0!»;

«Веслувальниця з волинського Шацька Валерія Терета здобула «золото» Європейських ігор-2023!»;

«Хорвати не змогли зняти чари – і поступились Іспанії в серії пенальті (Відео)»;

= «Головний тренер київського «Динамо» – один із найбагатших пенсіонерів».