
Світові зірки, які мають українське коріння, часто говорять про це.
П'ять відомих голлівудських акторів пишаються українським корінням
Україна подарувала світові величезну кількість видатних і талановитих людей
Світові зірки, які мають українське коріння, часто говорять про це й пишаються.
Про це розповідає Cazeta.ua.
Стівен Спілберг
Родина Спілбергів родом з Одеси. Бабуся і дідусь режисера по батьківській лінії народилися в Україні та іммігрували до США з Південної Пальміри у першому десятилітті XX ст.
У 2006 році Спілберг відвідав Київ. Він приїхав на презентацію фільму про Голокост і за нагоди вирішив побувати у легендарному Бабиному Яру. «Пам'ятаю, як зійшов із літака і сказав: «Я вдома», – розповів він.

Міла Куніс
Куніс народилася у Чернівцях. У сім років разом із батьками емігрувала з України. Вона одна з найуспішніших актрис Голлівуду, яка не забуває про своє коріння.
«Я прийшла до дітей і сказала їм: «Ви наполовину українці, наполовину американці. Ви наполовину з Айови і наполовину з України», – розповідала Куніс.

Міла Йовович
Йовович народилася у Києві, до дитячого садка ходила у Дніпропетровську, а у п'ять років її відвезли спочатку до Лондона, а потім до США.
Акторка має американський паспорт, але називає себе американською українкою.
«Усе, що відбувається в Україні, дуже близьке моєму серцю. Бачити, як мій народ страждає, бачити, як українці переживають революцію, війну – дуже важко. Страждання моєї країни розбиває мені серце. Звісно, я хочу зробити усе, що в моїх силах, щоб допомогти», – нагошувала зірка.
Лів Тайлер
Про українське коріння акторки стало відомо з інтерв'ю її справжнього батька, лідера американського хард-рок гурту «Aerosmith» Стівена Тайлера. Коли рокмузикант відвідував Україну з концертом, то зізнався у розмові з журналістами, що його бабуся була німкенею, а дідусь по материнській лінії – українцем.
Вайнона Райдер
Акторка має харківське коріння. Її батьки Синтія та Майкл Горовіц – нащадки єврейських емігрантів із Харкова та Румунії. Зірка зізнавалася, що мріє зняти фільм про Другу світову війну та життя своїх українських родичів.
Читайте також: «16 грудня: яке сьогодні свято й що не можна робити».
