Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Медики у Голобах констатували клінічну смерть і... врятували чоловіка

Це була 50-та успішна реанімація, яку провели бригади Волинської «екстренки» у 2023 році. 

Волинь-нова

Медики у Голобах констатували клінічну смерть і... врятували чоловіка

На швидку зателефонувати він встиг сам

Як інформує Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 15 грудня о 13:19 пролунав дзвінок у центральну оперативну диспетчерську. Телефонував чоловік, скаржився на пекучі болі за грудиною, які віддають у ліву руку. Сказав, що такі болі з’явилися вперше і тривають більше 15 хвилин.

Бригада Ковельського відділення екстреної меддопомоги пункту смт Голоби прибула на місце виклику за декілька хвилин. Після детального огляду у пацієнта було діагностовано гострий інфаркт міокарду. Під час огляду та обстеження у пацієнта сталася раптова зупинка кровообігу та дихання, констатовано клінічну смерть.

Працівники бригади ЕМД професійно провели розширені реанімаційні заходи. Завдяки їхній чіткій і злагодженій роботі відповідно до протоколу надання екстреної медичної допомоги через деякий час вдалося відновити серцебиття та дихання.

Під безперервним моніторингом серцевого ритму пацієнт госпіталізований до профільного закладу охорони здоров’я. Як зазначається, це 50-та успішна реанімація, яку провели бригади Волинської «екстренки» у 2023 році. 

Наталка НЕКОЗ.

Реклама Google

Telegram Channel