Курси НБУ $ 39.83 € 43.11
«Якщо Україна впаде, ми вимагатимемо Закарпаття», – заявляє лідер угорської партії

Ото сволота!

Фото із сайту 24tv.ua.

«Якщо Україна впаде, ми вимагатимемо Закарпаття», – заявляє лідер угорської партії

Маячня Ласло Тороцкої (на фото) вийшла за межі

Лідер угорської ультраправої партії Mi Hazank Ласло Тороцкої заявив про претензії на українське Закарпаття у разі втрати Україною державності в результаті війни.

Про це інформує «Європейська правда» з посиланням на Index.

Виступаючи на річній партійній конференції у Будапешті в суботу, Тороцкої заявив, що тиск «міжнародних фінансистів» призвів до війни в Україні, а саме до війни, яка «зруйнує Європу і відправить економіку континенту на дно». За його словами, «Україну купив BlackRock», найбільший у світі інвестиційний фонд, який має у своєму розпорядженні понад 10 трильйонів доларів.

Ласло Тороцкої заявив, що його партія виступає за припинення конфлікту в Україні: негайне припинення вогню, мир і врегулювання шляхом переговорів.

Він також заявив, що якщо державність України припинить своє існування в результаті війни, то Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття.

«Якщо державність України припинить своє існування в результаті війни, Mi Hazank претендуватиме на Закарпаття як єдина парламентська партія», – заявив Тороцкої.

Під час торішньої партійної конференції лідер Mi Hazank говорив, серед іншого, про необхідність запобігти початку нової світової війни, а також про те, що Україна була продана іноземним інвесторам. Він виступив проти вступу Фінляндії та Швеції до НАТО, оскільки вважав, що їхній вступ збільшить шанси на війну з росією.

Як зазначає «Українська правда», це не перша подібна заява з боку угорського політика. У 2022 році Тороцкоі з нагоди Дня незалежності Польщі у Twitter побажав їй знову мати спільний кордон з Угорщиною.

Твіт він проілюстрував фотографією, зробленою після захоплення Угорщиною Закарпаття у 1939 році, де поляк і угорець тиснуть руку біля прикордонного стовпа.

Речник міністерства закордонних справ Олег Ніколенко тоді закликав угорський уряд засудити заяви Тороцкої.

А у 2006 році він організував антисловацьку демонстрацію в Будапешті, де були спалені словацькі державні символи. Тоді ж Тороцкої вислали зі Словаччини на 5 років, після того, як він хотів організувати акцію протесту проти етнічних інцидентів у Словаччині, але її заборонила словацька поліція.

Читайте також: Журнал The Week опублікував жорстоку обкладинку щодо України.

Реклама Google

Telegram Channel