Запасів води в Авдіївці вистачить на два дні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Запасів води в Авдіївці вистачить на два дні

Бойовики встановили дві міни спрямованої дії МОН-100, і спостерігачі ОБСЄ не готові без розмінування прибути на Донецьку фільтрувальну станцію, а без них до ремонтних робіт не приступлять бригади КП «Вода Донбасу»

Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський.


«Є проблеми з водою. Насправді, резервуара вистачить на два дні подачі води. Тобто ми при проблемах даємо воду з 6:00 до 22:00. Сьогодні дамо і завтра» - заявив Павло Жебрівський.24 лютого жителі Авдіївки залишилися без водопостачання внаслідок обстрілу з боку бойовиків.За його словами, ремонтникам потрібен режим тиші і щоб на об'єкті були спостерігачі ОБСЄ.


Він також зазначив, що відновлення енергопостачання Авдіївки дозволило не тільки дати світло в оселі жителів міста, а й стабільно забезпечувати місто теплом.


Як повідомлялося, вранці 24 лютого жителі Авдіївки залишилися без водопостачання внаслідок обстрілу з боку бойовиків. Пізніше воду в результаті пошкодження Донецької фільтрувальної станції стали подавати тільки за графіком із запасних резервуарів міста.


Голова Донецької ОДА Павло Жебрівський повідомив, що в результаті обстрілу ДФС пошкоджені склад хлору, резервуари чистої води і водоочисні фільтри.


Нагадаємо, сьогодні ремонтні бригади відновили пошкоджені лінії електропостачання в Авдіївці.