«Герої – серед нас»: волинських «кіборгів» пустять із молотка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

«Герої – серед нас»: волинських «кіборгів» пустять із молотка

Відбудеться благодійний аукціон на підтримку волинських бійців, котрі потребують лікування

Проект «Герої – серед нас» продовжується. 5 травня 2017 року під патронатом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика та митрополита Луцького і Волинського Михаїла відбудеться благодійний вечір, аби зібрати кошти на реабілітацію після десяти оперативних втручань волинському «кіборгу» Андрієві Луцику (уродженець Рівненщини, нині ковельчанин, воював в АТО у складі 80-ї ОДШБр, 3-го батальйону ГАБ) та лікування онкохворому Героєві Володимиру Бабію (боєць 54-ї бригади, 3-го танкового батальйону, народився та мешкає на Горохівщині).5 травня 2017 року відбудеться благодійний вечір, аби зібрати кошти на реабілітацію після десяти оперативних втручань волинському «кіборгу» Андрієві Луцику та лікування онкохворому Героєві Володимиру Бабію.Родзинка дійства – благодійний аукціон, серед лотів котрого – календарі із зображеннями війська волинських «кіборгів» – мужніх краян, які до останнього тримали оборону Донецького аеропорту. А також – пропозиції від волинських медіа. Звісно, лотів на усіх не вистачить, тому організатори вітатимуть прояви меценатства.


Варто нагадати, що проект «Герої – серед нас» започатковано у 2016 році відділом інформаційної політики облдержадміністрації. У рамках проекту й коштом обласного бюджету (у рамках фінансування заходів Обласної програми розвитку медіа-простору Волині та реалізації державної інформаційної політики у 2016 – 2020 роках та Регіональної програми підтримки демобілізованих та членів їх сімей на 2016 рік) 16 жовтня 2016 року відкрили виставку з однойменною назвою. Експозиція із портретами волинських Героїв сьогодення від початку 2017-го «мандрує» районами області.


Окрім того, взимку цього року публічно презентували другий етап проекту – поліграфічні матеріали для облаштування в закладах освіти та культури  краю куточків слави з портретами бійців – уродженців Волині. Такі куточки функціонують у більшості закладів культури та практично в усіх школах регіону.


Зйомка, верстка та друк календаря «Герої – серед нас: волинські кіборги» й продаж з аукціону в рамках благодійного вечора – черговий етап проекту. Слід зазначити, що ідея зібрати кошти, продавши календарі, надійшла від волонтерів.


Дата проведення: 5 травня 2017 року.


Місце проведення: приміщення Волинської Православної Богословської Академії (м. Луцьк, вул. Градний узвіз, 5).


У рамках заходу: 15.00 – короткий молебень за полеглих та живих Героїв;


                                15.15 – благодійний аукціон.