В Одесі підірвали авто колишнього депутата
У ніч на 3 липня в Одесі невідомі підірвали автомобіль Toyotа Camry, який належав колишньому місцевому депутату
Вибух автомобіля стався від радіокерованого саморобного вибухового пристрою в пластиковому корпусі.
Згідно з повідомленням поліції, вибух стався на автостоянці біля одного з будинків по вулиці Маразліївській, передає Канал 24.
При обстеженні встановлено, що вибух автомобіля стався від радіокерованого саморобного вибухового пристрою в пластиковому корпусі.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею "Умисне знищення або пошкодження майна".
Як повідомляє місцеве видання з посиланням на представника регіонального главку поліції, підірваний автомобіль належав одному з колишніх одеських депутатів. Його ім’я наразі не повідомляють.