Росіяни вкотре пустилися берега – запустили у виробництво морозиво «Хохол» (фото)
Раніше та ж фабрика випускала морозиво «Обамка» – назване «на честь» тодішнього президента США
У російському місті Красноярськ почали випускати морозиво під українофобською назвою «Хохол». Про це у себе на Facebook пише користувач Wasily Crimea, інформує Gazeta.ua.
У російському місті Красноярськ почали випускати морозиво під українофобською назвою «Хохол».
«Жарко? Съешь хохла! Директор фабрики — Е. Банько?», – пише він.
Морозиво випускають на місцевій фабриці «Славіца». Має два смаки – банана і жувальної гумки. Ріжок, упакований в жовто-блакитний папір. Коштує 54 рубля, а це 23 грн..
Фабрика відома своїми провокаціями. Раніше запустили в продаж морозиво «Обамка», яке назвали так в честь тодішнього президента США Барака Обами. Але після скандалу в ЗМІ згорнула його виробництво.