Курси НБУ $ 44.92 € 50.92
Росіяни вкотре пустилися берега – запустили у виробництво морозиво «Хохол» (фото)

Волинь-нова

Росіяни вкотре пустилися берега – запустили у виробництво морозиво «Хохол» (фото)

Раніше та ж фабрика випускала морозиво «Обамка» – назване «на честь» тодішнього президента США

У російському місті Красноярськ почали випускати морозиво під українофобською назвою «Хохол». Про це у себе на Facebook пише користувач Wasily Crimea, інформує Gazeta.ua.



У російському місті Красноярськ почали випускати морозиво під українофобською назвою «Хохол».



«Жарко? Съешь хохла! Директор фабрики — Е. Банько?», – пише він.


Морозиво випускають на місцевій фабриці «Славіца». Має два смаки – банана і жувальної гумки. Ріжок, упакований в жовто-блакитний папір. Коштує 54 рубля, а це 23 грн..


Фабрика відома своїми провокаціями. Раніше запустили в продаж морозиво «Обамка», яке назвали так в честь тодішнього президента США Барака Обами. Але після скандалу в ЗМІ згорнула його виробництво.

Telegram Channel