«Якщо смердить, то хай усім» – лучанин пропонує проводити виїзні сесії міськради
Аби обранці народу сповна «насолодилися» запахами, які щодня вдихають жителі окремих мікрорайонів
Пропоную міській раді м. Луцька проводити свої засідання у виїздному форматі. Місце проведення – район Львівська/ДПЗ.
Електронну петицію оригінального змісту зареєстрував сьогодні, 3 липня, на сайті Луцької міської ради Павло Іващенко. Текст петиції наступний:
«Пропоную міській раді м. Луцька проводити свої засідання у виїздному форматі. Місце проведення – район Львівська/ДПЗ».
До того ж, петиція має оригінальну назву: «Якщо смердить, то хай усім».