Священик відпустив гріхи Сталіну
Протоієрей Всеволод Чаплін виправдав злочини радянського диктатора тим, що він нібито «боровся з несправедливістю»
Про це представник Російської православної церкви написав у соціальній мережі.
«Він був бичем Божим проти кривавих творців революції і «червоного терору».
«Він був бичем Божим проти кривавих творців революції і «червоного терору». Мимовільним Божим слугою, «месником у гніві», – наголосив Чаплін.
Релігійний діяч вважає, що без такої «сильної руки» у росіян немає майбутнього.