На воді за тиждень загинуло двоє волинян
Упродовж минулого тижня працівники УДСНС 71 раз виїздили на допомогу волинянам
Упродовж минулого тижня (з 26.06 по 02.07) підрозділи Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Волинській області здійснили 71 виїзд для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
Ліквідували 19 пожеж та здійснили 52 виїзди на проведення аварійно-рятувальних робіт. На водних об’єктах загинуло 2 особи.
Ліквідували 19 пожеж та здійснили 52 виїзди на проведення аварійно-рятувальних робіт.
Упродовж тижня піротехнічними підрозділами УДСНС України у Волинській області виявлено, вилучено та знищено 12 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.
На водних об’єктах загинуло 2 особи, повідомляє прес-служба ДСНС України.