В Одеській області після вибуху бензовозу виникла пожежа на нафтобазі
На нафтобазі горить цистерна
Як повідомляє "Ракурс" із посиланням на місцеве видання «Думская», під Одесою в с. Усатово на нафтобазі вибухнув бензовоз.
За словами очевидців, в результаті вибуху постраждала одна людина.
На даний момент на нафтобазі триває пожежа. За словами очевидців, в результаті вибуху постраждала одна людина.
У прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій повідомили, що на нафтобазі горить цистерна.
За даними видання OilNews, пожежа виникла на нафтобазі «Світанок». В даний момент проходить евакуація персоналу закладу.