Засідання Тристоронньої контактної групи розпочалося у Мінську
Засідання контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі розпочалося у Мінську
Про це повідомила прес-секретар представника України у контактній групі Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facеbook, передає УНН.
Cьогодні планується завершити узгодження списку затриманих і почати обмін.
"У Мінську почалося засідання Тристоронньої контактної групи", - повідомила вона.
Нагадаємо, сьогодні на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську щодо врегулювання ситуації на Донбасі планується завершити узгодження списку затриманих і почати обмін.