Чорний день наркоманів – на Волині знищили канабіс та амфетамін
Наркотики були речовими доказами у п’яти кримінальних провадженнях
Служба безпеки України на Волині знищила за рішенням судів канабіс та амфетамін.
Служба безпеки України на Волині знищила за рішенням судів канабіс та амфетамін, які були речовими доказами у п’яти кримінальних провадженнях про контрабанду наркотичних засобів, що розслідувались слідчими СБУ. За результатами розгляду матеріалів у суді до кримінальної відповідальності притягнуто п’ятьох осіб: двом особам суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі, строком на 5 років, встановивши іспитовий термін відповідно 1 і 2 роки, а іншим трьом – суд присудив штрафи на загальну суму близько 100 тис. грн., повідомляє прес-служба УСБУ у Волинській області.