У Луцькому зоопарку оселився рижанин і три варшав’янки
Йдеться про самця мавпи-патаса та трьох самичок-сурикатів
Луцький зоопарк похвалився появою серед своїх мешканців справжнісіньких іноземців:
Тваринка подорожувала літаком, у комфортних умовах відповідно до міжнародних вимог до таких переміщень.
«Маємо перші два позитивні досвіди співпраці із зоопарками з-за кордону. По-перше, із Риги прибув самець мавпи-патаса (або червона мавпа), дві особини яких вже мешкають у нас. Тваринка подорожувала літаком, у комфортних умовах відповідно до міжнародних вимог до таких переміщень. У наявності – усі необхідні документи. Із Борисполя, де вона пройшла розмитнення, вже добиралася автотранспортом. Нині почувається чудово і влилася у товариство. Тож наразі у Луцьку є самичка та двоє самців цього виду.
А по-друге, у Луцьку вже мешкають сурикати. Трьох самичок нам подарував Варшавський зоопарк. Вони подорожували до нас зі столиці Республіки Польща через ПП «Ягодин». У зв’язку з цим висловлюємо величезну подяку керівництву та співробітникам Волинської митниці за сприяння у якнайшвидкому правильному оформленню документів. Адже для нас це був перший подібний досвід, тож без підтримки фахівців такі процедури тривали б значно довше, а тваринки б мусили терпіти певні незручності. Однак, на щастя, порозуміння знайдено, всі дозвільні процедури пройдено, розмитнення здійснено – сурикати у Луцьку!».