Високопосадовців «Укрзалізниці» спіймано на великому хабарі
Правоохоронці спіймали топ-чиновників "Укрзалізниці" на хабарі у розмірі 150 тисяч доларів. Одним з них виявився начальника Департаменту майнових та земельних ресурсів Андрій Тимошенко
За вимагання хабара в 150 тис. доларів затримано Тимошенка та Ященка.
Про це у Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко, передає Канал 24.
"За вимагання хабара в 150 тис. доларів затримано начальника Департаменту майнових та земельних ресурсів А. Тимошенка та заступника начальника юридичного Департаменту О. Ященка", – написав глава ГПУ.
Він додав, що наразі тривають обшуки.