Генерал Крук приїхав до Острожця з новими рукавами, одягом та взуттям (фото)
Головний рятувальник Рівненщини відвідав 6-й державний пожежно-рятувальний пост обласного управління ДСНС та місцеву Острожецьку сільську пожежну команду
Сьогодні, 6 липня, до села Острожець Млинівського району з робочим візитом приїхав начальник Головного управління ДСНС України у Рівненській області генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук. Головний рятувальник Рівненщини відвідав 6-й державний пожежно-рятувальний пост обласного управління ДСНС та місцеву Острожецьку сільську пожежну команду, де ознайомився з умовами несення служби та побутом, як професійних рятувальників так і сільських вогнеборців. Оглянув пожежну техніку та обладнання, що є на озброєнні команди та поста.
Окрім продуктивного спілкування, генерал Крук вручив Острожецьким рятувальникам та вогнеборцям місцевої пожежної команди сім новеньких пожежних рукавів, дев’ять комплектів теплого та спеціального одягу і взуття.
Під час зустрічі, на якій також був присутній голова Острожецької сільської ради Тарас Гордійчук та постійний меценат з Республіки Польщі Богдан Марковський, обговорювалися важливі питання створення та розвитку добровільних пожежних дружин та центрів безпеки громадян у сільських населених пунктах області. Присутнім вогнеборцям, Сергій Іванович розповів і про реалізацію програми «Польська допомога» у проекті підтримки процесу організації українського рятувального волонтеріату, підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області. Загалом зустріч проходила в дружній атмосфері.
Окрім продуктивного спілкування, генерал Крук вручив Острожецьким рятувальникам та вогнеборцям місцевої пожежної команди сім новеньких пожежних рукавів, дев’ять комплектів теплого та спеціального одягу і взуття.
По закінченню зустрічі керівник обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій пообіцяв і надалі підтримувати та допомагати рятувальникам у вирішенні їхніх службових питань.