Курси НБУ $ 44.92 € 50.92

Вперше за 24 роки дві українки зіграють у третьому колі Вімблдону

Леся Цуренко пройшла другий раунд

Після виходу Еліни Світоліної до третього колу Wimbledon-2017, до неї приєдналася і Леся Цуренко, передає ТСН.



Після виходу Еліни Світоліної до третього колу Wimbledon-2017, до неї приєдналася і Леся Цуренко.



У матчі другого кола киянка за 1 годину 29 хвилин переграла Вікторію Голубіч зі Швейцарії - 6:1, 2:6, 6:3.


Наступна суперниця Лесі визначиться в протистоянні між Кароліною Плішковою з Чехії та Магдаленою Рибариковой зі Словаччини.


Цікаво, що дві українки зіграють в 1/16 фіналу Wimbledon вперше за 24 року. У 1993-му до третього кола вийшли Наталія Медведєва та Олена Брюховець.


До другого раунду парного розряду пробилася Катерина Бондаренко у дуеті із сербкою Александрою Круніч.


Дівчата впевнено перемогли голландсько-шведську пару Бертенс / Ларссон - 6:1, 6:4.


Матчі відбудуться 7-го липня. 

Telegram Channel